Genel Bilgiler - Mezar Bakım ve Onarım

Mezar Bakım ve Onarım

ESKİMİŞ RENGİ SOLMUŞ 

KENARI KÖŞESİ KIRILMIŞ MEZAR ÇEŞME DUVAR VB İŞLER İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIP SORABİLİRSİNİZ

İLETİŞİM: 0536 841 1605 MUSTAFA KÖSE1051 kez okundu

Image

Mezar Yapımı Mermer Granit Mezar

Elif mermer  her türlü mezar işi yapılır.Mermer mezar , granit mezar , yerinde döküm mozaik mezar,Aile Kabristanlığı , Aile duvarı yapımı , Bütçeye uygun hazır mez..
Devamı

Image

Mezar Bakım ve Onarım

ESKİMİŞ RENGİ SOLMUŞ  KENARI KÖŞESİ KIRILMIŞ MEZAR ÇEŞME DUVAR VB İŞLER İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIP SORABİLİRSİNİZ İLETİŞİM: 0536 841 1605 ..
Devamı

Image

Neden Mezar Modellerimizde Granit Malzeme Tercih Ediyoruz?

Sevdiklerinizin anısını yaşatacağınız mezar taşları için dayanıklı ve güzel görünümlü kalın granit mezar modellerini yıllardır birçok mezarlığına inşa ettik...
Devamı

Image

Mezar Taşı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mezar taşı yaptırmaya karar verdiğiniz, nasıl bir şekilde hangi malzemeyi kullanarak yaptıracağınızı ve mezarın bulunduğu yere uygun ölçülerde aynı zamanda belirlediğiniz büt&cce..
Devamı

Image

KABİR ZİYARETLERİ İLE İLGİLİ HADİSLER

Kabir ziyareti, İslâmî edep esaslarına riâyetle icrâ edildiğinde pek çok hayra vesîledir. Zira ölümü tefekkür neticesinde nefislerin ihtir&ac..
Devamı

Image

Kabir ziyaretinde okunacak duâlar

Sünnete uygun ziyâret yapmak için abdest alınır. İki rekât namaz kılıp, sevabı meyyitin ruhuna gönderilir. Kabristana gelince, yer müsait ise, kıbleyi arkada bırakıp,..
Devamı

Image

Kabir ziyaretinin faydaları nelerdir? Ölüler kabrine gelenleri görür mü?

Kabir Ziyaretinin Faydaları  a) İnsana ölümü ve ahireti hatırlatır ve ahireti için ibret almayı sağlar (Müslim, Cenâiz, 108; Tirmizî, Cenâi..
Devamı

Image

Kabir ziyareti nasıl olur

Sual: Kabir ziyareti nasıl olur, kadın da ziyaret edebilir mi?CEVAPÖlümü hatırlamak, ölüden ibret almak ve ahireti düşünmek için kabir ziyaret etmek s&uu..
Devamı

Toplam Kayıt: 8 [8 - 1] arası   
Sayfa: 1